אנו מרחיבים את הפעילות – וזו הזדמנות עבורך לצמוח איתנו!

אנו מחפשים 8 זכיינים

למספר נקודות מכירה שנפתחות ברחבי הארץ

לפתיחת סניפים נוספים של רשת מנטורס 360 ברחבי הארץ >>

צרו קשר

דפוס מנטורס בית דפוס בחיפה

קצת עלינו

מנטורס 360 הוא עסק ותיק שהחל את דרכו כבית דפוס מנטורס. אנו מעניקים שרותי הדפסה למגוון חברות, עיריות, מתנסים, לקוחות עסקיים ופרטיים- תוך הקפדה על איכות הדפסה גבוהה, אספקה מהירה ומתן שירות אדיב. 

לאחר מספר שנים, פתחנו במקביל לפעילות הדפוס, סטודיו לעיצוב גרפי שנותן שירות משלים לקהל לקוחותינו הזקוקים לעימוד ספרים, עיצוב חוברות וקטלוגים, פולדרים, ניירת משרדית, כרטיסי ביקור ועוד. כמו כן בנינו עיצובים ללקוחות מאפס, עיצוב קירות העסק, עיצוב לוגו, בניית שפה עיצובית ומנעד צבעים שילוו את הפעילות, עיצוב מדיה דיגיטלית, עמודי נחיתה, אתרי אינטרנט וכל מה שנדרש.

בשנתיים האחרונות בנינו את המחלקה הדיגיטלית שלנו המעניקה שירותי פרסום מתקדמים המסייעים לקהל לקוחותינו להראות ולבלוט ברשתות החברתיות ולקדם עצמם בגוגל. אנו משווקים ללקוחות העסקיים שירותי פרסום בפייסבוק ואינסטגרם, פרסום בגוגל ממומן ואורגני.

המחלקה הדיגיטלית למעשה השלימה את תהליך בניית העסק למכלול שלם. כיום אנו מעניקים ללקוחות שלנו שירות מקיף בכל תחום שהם רוצים; דפוס, מיתוג, פרסום ושיווק.

מנטורס 360 הוקם ב- 2005 עם דגש על איכות המוצר והשירות; עמידה בזמנים, הקשבה ללקוח, ייעוץ לטובת הלקוח ויצירת קשרים לכל החיים.

אם אתם אוהבים לתת שירות מהלב, לבצע מכירות איכותיות של מגוון מוצרים שהלקוח שלכם באמת זקוק להם, לפתח קשרים לטווח ארוך, לפעול בתחום הפרסום, והכי חשוב– מוכנים לעבוד קשה כדי להקים את סניף המנטורס הפרטי שלהם…

אנו מצפים לפגוש אתכם!

דפוס מנטורס בית דפוס בחיפה

מי הזכיינים שאנו מחפשים?

אנו מחפשים 8 זכיינים לפתיחת סניפי מנטורס 360 במיקומים שונים ברחבי הארץ.

הזכיינים שלנו חייבים להיות בעלי אינטגריטי גבוה (בלי עסקאות ללא חשבונית, קומבינות, דיבור שאינו מכבד או כל דבר דומה). אנשים אמביציונים, אוהבי אדם, אוהבים להעניק שירות ואוהבים לבצע מכירות. אנשים שיודעים להניע את עצמם, להיצמד לתוכנית ולמטרה ולהשיג אותה. 

אנו מציעים השקעה נהדרת ותמורה הוגנת, WINWIN אמיתי – למי שעונה לתיאור הזה

אם אתם בדיוק כאלו, השאירו פרטים ונהיה בקשר.

בית דפוס בחיפה - דפוס מנטורס

צרו איתנו קשר

דפוס מנטורס בית דפוס בחיפה

מה הזכיינ/ית מקבל/ת מאיתנו?

  • הכשרה מקצועית הכוללת כלים וידע להפעלה מהירה (בערך שבועיים) של הסניף.
  • ליווי יום יומי בהצעות מחיר, בידע מקצועי ועוד.
  • בניית תוכנית עבודה ארוכת וקצרת טווח, עזרה בקביעת יעדים והכוונה בחתירה להשגתם.
דפוס מנטורס בית דפוס בחיפה

חלוקת תפקידים

הזכיין נמצא בקדמת העסק, עונה מהר לפניות של לקוחות ויוזם בעצמו פניות חדשות, נותן את כל כולו לטובת הלקוח וליצירת קשר הדדי.

הרשת מעצבת את העבודה ללקוח (או מקבלת הקבצים מוכנים מהזכיין), מדפיסה את העבודה במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר ומספקת את העבודה לסניף הזכיין.

משם הכדור חוזר לזכיין, הוא מודיע שהעבודה מוכנה, הלקוח מגיע לסניף ומשלם וכן הלאה.

 

בשורה התחתונה – הזכיין פה בשביל לגייס לקוחות חדשים, לתת להם שירות מצוין ומענה מהיר ומקצועי. את זה הזכיין יכול לעשות כיוון שהרשת מאפשרת לו שקט בכך שהיא עושה את כל "העבודה השחורה" תוך הפקת מוצרים באיכות נהדרת ובמהירות אדירה. כל מה שנשאר לזכיין זה להגדיל המכירות מחודש לחודש ולקצור את הפירות.

אם הבנת – אז הבנת שאין מה לחכות !!

השאיר/י פרטים מטה ונבדוק אם יש ביננו התאמה על מנת להתקדם

מנטורס 360 - דפוס מיתוג פרסום ושיווק

הצטרפו לפתיחת סניפי רשת מנטורס 360 ברחבי הארץ

צרו איתנו קשר

הוקם ועוצב ע"י שיפרון שיווק דיגיטלי

כל הזכויות שמורות למנטורס 360

דילוג לתוכן