בתי דפוס מומלצים בחיפה והקריות

בתי דפוס מומלצים בחיפה והקריות

בתי דפוס מומלצים בחיפה והקריות

כל חברה, ארגון ועסק קטן או גדול נדרש לחומרים מודפסים, בין אם מדובר על מדבקות ייעודיות ובין אם מדובר על הדפסות עם לוגו.

בתי דפוס מציעים שירותי הדפסה כדי להעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר.

רוב החומרים השיווקיים של עסק מודפסים, וככל שתהיו יותר מקוריים ככה תוכלו לייצר קהילה רחבה.

כיום יש מאות בתי דפוס, איך מתוך כל ההיצע הזה ניתן לבחור בית דפוס אמין ומקצועי? הנה כל הדרכים לבחור בית דפוס.

איך בוחרים בתי דפוס?

בשביל לעשות את הבחירה הנכונה עליכם לערוך השוואה בין האפשרויות השונות. תחילה אתם תרצו לבחור בית דפוס לפי מיקום, יש כיום בתי דפוס פרוסים בכל הארץ, בין אם מדובר על בית דפוס בחיפה, בית דפוס בקריות ואפילו בתי דפוס באילת. לאחר שבחרתם את בתי הדפוס שקרובים לאזור בו אתם פועלים, הגיע הזמן לצמצם את האפשרויות לפי תכונות אותה חברה. אם אתם תוהים איך לבחור בית דפוס, הנה כל הטיפים שיוכלו לסייע לכם.

בתי דפוס מומלצים בחיפה והקריות

טיפים לבחירת בתי דפוס:

סבירות – הדבר הראשון שאנחנו צריכים לבדוק היא הסבירות בה נוכל לקבל את הדרישות שלנו. בתי דפוס יכולים להציע לכם פתרונות חסכוניים במחירים נוחים, אבל חשוב לבחור בבית דפוס שכן יכול לענות לדרישה הזאת. המטרה שלכם היא למצוא את האיזון בין מחירים שפויים ובין איכות גבוהה.

ככל שמדובר על מקום תחרותי יותר, כך הסבירות תהיה בהתאם. לצורך הדוגמא, בצפון יש לא מעט בתי דפוס. אפשר למצוא בית דפוס בקריות, בית דפוס במפרץ חיפה וככל שמפוזרים באותו אזור יותר בתי דפוס, כך התחרות גדלה.

ידע – בחרו בתי דפוס שיש להם ידע. מטבע הדברים, בית דפוס מקצועי צריך להיות עם ידי רחב בתעשיית הדפוס. השירות של החברה יהיו חסרי תועלת אם הם לא יכולים לנצל את המשאבים בהווה, ולהתקדם עם העתיד מבחינה טכנולוגית. תעשיית הדפוס מתקדמת מיום ליום, מה שמחייב את החברות להיות יצירתיות ולהתבלט בשירותים שלהן על פני חברות מתחרות.

שירות לקוחות – עוד פרמטר חשוב לא פחות הוא שירות הלקוחות. כאשר אתם בוחרים בית דפוס לעבוד איתו, אתם רוצים לבחור בבית דפוס עם שירות לקוחות אדיב, תקשורת ברורה ונוחות להפנות שאלות לצד השני. אתם צריכים לבחור בחברה שיכולה לספק לכם פתרונות, לשמור על סבלנות וגם להיות מותאמת למצבים בלתי צפויים. חשוב ששירות הלקוחות יהיה פעיל בטלפון, במייל או בכל אמצעי תקשורת אחר.

בתי דפוס מומלצים בחיפה והקריותעדכניות – עוד דרך טובה לבחור בית דפוס היא על ידי התבוננות בציוד של אותה חברה. אם החברה מחזיקה במכשירים מתקדמים, חומרים שיווקיים ורלוונטים להיום, זאת חברה שאותה נוכל לבחור. מצד שני, יש בתי דפוס שעדיין פועלים בצורה של פעם, אפשר לראות את זה כבר בעיצוב של המקום.

בדיקה מהירה של מלאי הנייר, אספקת הדיו וסוג המדפסת תוכל לספק לכם מידע בנוגע לעדכניות של החברה ועד כמה היא מודרנית.
דוגמאות – לפני שאתם בוחרים חברה, אתם יכולים לבקש מהחברה לייצר עבורכם דוגמאות.

זאת אסמכתא לבחירה הסופית שלכם, אם לוקח זמן לחברה לייצר לכם דוגמא, ואם הדוגמא גם לא מוצאת חן בעיניכם תוכלו לוותר על אותה חברה. חברה מקצועית תהיה מוכנה עם דוגמאות ותהיה נכונה להראות לכם את הדוגמאות וחברות איתה עבדה בעבר או עובדת בהווה.

איכות הסביבה – כיום יש חברות גדולות שדוגלות בשמירה על הסביבה. יש בית דפוס במת"ם, בית דפוס בצ'ק פוסט ובעוד מקומות אחרים ששמו לפניהם דגש לשמור על איכות הסביבה (אזור הצפון). כיום יש מדפסות רבות המאפשרות אפשרויות ירוקות לצמצום הנזק הסביבתי. לדוגמא, שימוש בנייר ממוחזר, תרכובות אורגניות, דיו מבוסס סויה ועוד תכונות נוספות.

זמינות – עוד שיקול חשוב ואחרון היא הזמינות של החברה.

תוך כמה זמן החברה יכולה לספק לכם את המוצרים שהזמנתם? בית דפוס אמין מצויד היטב כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלו, כמעט בכל היקף.

ישנן מגוון טכניקות גימור מיוחדות אשר משפרות את הפרויקט ואת זמני ההמתנה. מלבד לכך, בתי דפוס רבים כבר משתמשים בטכניקות מתקדמות כמו הדפסה על זכוכית, הטבעה על כסף, צביעה, חיתוכים ועוד טכניקות מודרניות שנכונות לעסקים מודרנים.

היכן ניתן למצוא בית דפוס מומלץ בצפון?

בצפון יש לנו לא מעט אפשרויות לבחירה. כיום יש בית דפוס בטירת הכרמל שנחשב למוביל בתחומו בצפון, יש בית דפוס בחוף הכרמל שיכול לספק לכם מענה. הצפון עמוס בבתי דפוס שרובם איכותיים, וככל שאנחנו נכנסים לפרטים הקטנים בנוגע לפרויקט שלנו, ככה נוכל לסנן אפשרויות שהן אינן רלוונטיות. כמו כן, חשוב להסתכל על התקציב שלכם, ככל שמדובר על היקף פרויקט נרחב יותר כך המחיר ליחידת עבודה יהיה נמוך יותר.

בתי דפוס מומלצים בחיפה והקריות

ישנם פרמטרים נוספים שכדאי לשים דגש?

גם אם מצאתם בית דפוס בחיפה או בית דפוס בקריות עדיין חיפה גדולה או הקריות למשל מחולקים למספר קריות שונות ולכן חשוב מאד לוודא את שעות הפעילות או אפשרויות איסוף מוצרי הדפוס, חניה זה עוד פרמטר שיש לבדוק מראש.

כולנו מכירים את בעיות החניה בחיפה ובקריות ומספיק שנצטרך להחנות 500 מטר מבית הדפוס חווית הקניה שלנו תיפגע.

בנוסף ובמיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מומלץ לבחור בית דפוס שיודע לתת מענה רחב של מוצרים. בית דפוס עם מענה רחב יחסוך לכם זמן רב בכל פעם שתצטרכו.

אם תצטרכו חולצות , ספרים , הדפסה על זכוכית , כרטיסי ביקור או הדפסה על ספלים ובכל פעם תחפשו בית דפוס אחר שכרכם יצא בהפסדכם.

ההמלצה שלנו היא לבחור מספר בתי דפוס לאחר סינון.

לאחר מכן, צרו קשר עם כל אחת מהחברות שכן עברו את הסינון ובקשו הצעת מחיר – תוכלו גם לשים לב להבדלים בין האיכויות של כל אחד מבתי הדפוס, בין אם מדובר על שירות ובין אם מדובר על דוגמאות שנשלחו אליכם. ככה תוכלו להגיע לבחירה הנכונה ביותר.

בתי דפוס מומלצים בחיפה והקריות
דילוג לתוכן